Хотел Гогов

Сместувачки капацитети

Удобности

  • Wireless
  • Мини бар
  • Телефон
  • Туш кабина
  • Фен
  • Салон
  • Греење
  • Кабелска телевизија
  • Сеф

Капацитет

Хотел Гогов располага со вкупно 21 соба, од кои 11 стандардни соби, 7 супериор соби и 3 апартмани. Вкупниот капацитет на Хотел Гогов е за 50 гости.

Сите соби се модерно опремени и ги вклучуваат следните додатоци: кабелска телевизија, интернет (WiFi), мини-бар, греење и ладење, фен, тераса. На располагање на Хотел Гогов има бесплатен паркинг за гостите на хотелот.


Направи резервација